combilentt.jpg

COMBILENT

Combilent, 15 yıldır küresel PMR altyapı pazarına liderlik ediyor. Airbus, Harris ve Motorola dahil olmak üzere dünyanın en büyük LMR tedarikçilerinin ve entegratörlerinin çoğunun stratejik ortağı ve dünya çapındaki büyük OEM'lere ve sistem entegratörlerine özel çözümler sunmaktadır. Habesis Combilent Türkiye Distribütörü ve Yetkili Servis noktasıdır.

missioncritical.jpg

Kombine RF Koşullandırma Ürünleri

 

RF Kritik İletişim Altyapısı. Arıza ve bakım bir seçenek olmadığında. 

 

Çoğu donanım üreticisinin jenerik ürünleri performans, verimlilik, ısı dağılımı ve dayanıklılık üzerinde olumsuz etkisi olan geniş bir uygulama yelpazesinde çalışacak şekilde uyarladığı durumlarda, Combilent her ürünü kendi özel rolünde optimum işlevsellik için tasarlar.
Bu, Combilent ürünlerinin daha az bileşen içerdiği ve daha yüksek performans, verimlilik ve güvenilirlik ile işlev gördüğü ve önemli ölçüde daha uygun maliyetli olduğu anlamına gelir.

Çok çeşitli acil durum, kurtarma ve savaş senaryolarında kanıtlanmış bir sicile sahip dünyanın önde gelen OEM RF entegratörleri, Motorola Solutions, Airbus, Teltronic, Hytera, Harris ve diğerleri dahil olmak üzere Combilent'in çözümlerine güveniyor.

image007.jpg

Tx Kompozit Güç Monitörü

Stand-alone frequency selective power monitor.png

Bağımsız frekans seçici güç monitörü

image009.jpg

Entegre Tx Güç Monitörü ve RMC ile Dupleksleyici Örneği

Hybrid Combiner w. integrated Duplexer - 2Ch.jpg

Hibrit Birleştirici w. entegre Dupleksleyici - 2 ch