MOTOTRBO™ SL4010e Sayısal DMR Akıllı El Telsizi

Daha Akıllısınız ve  Bağlantıdasınız

SL4010e Serisi tam kontrole ihtiyaç duyan yöneticiler için tasarlanmış olup entegre ses ve veri operasyonlarını yüksek performanslı biçimde sunan ince ve hafif yapısı ile göz doldurur. Bu yeni nesil telsizler kuruluşunuza akıllı bağlantı olanağı sağlar.

  • Entegre ManDown özelliği

  • Bluetooth® 4.0

  • İç mekan konum takibi

  • Entegre Wi-Fi®

  • Kablosuz yazılım güncellemeleri

  • Yüksek ses seviyesinde daha fazla netlik için iyileştirilmiş ses

  • Daha iyi genişletilebilirlik

  • Daha geniş kapsama alanı için artırılmış verici gücü

SL4000e Serisi: SL4000e SL4010e

Akıllı

ETSI DMR Standartları ile uyumlu telsiz ailesi üyelerinden MOTOTRBO SL4010e Serisi tam tuş takımı, beş satırlı renkli ekranı ve özelleştirilebilir ekran şemaları ile sizi bağlantıda tutan ince ve hafif el telsizleridir.

Üretken

SL4010e, Work Order Ticketing gibi uygulamalarla, ekibinizin gün boyu üretken kalmasını sağlar. Sesli Anons ve metni sesli mesaja çevirme (Text-to-Speech) özellikleri telsiz ayarlarını ve metin iletişimini eller serbest olarak izlemenizi sağlarken sofistike tarama işlevleri aynı anda birçok ekiple iletişim halinde olmanızı mümkün kılar.

Bağlı

Entegre ses ve veri iletimi sayesinde SL4010e Serisi, operasyon için kritik bağlantıyı sağlar. Bluetooth, kablosuz konuşmanızı ve iç mekanda hassas konum takibi yapmanızı sağlar. Güçlü sesi ve gelişmiş gürültü engelleme özelliği, gürültülü ortamlarda bile çağrınızın duyulmasını sağlarken, 280 karaktere kadar kısa mesaj özelliği karmaşık iletişimleri kolaylaştırır. Ayrıca entegre Wi-Fi uzaktan yazılım güncellemelerini mümkün kılar.

TEKNİK DETAYLAR

Frekans Aralığı

Güç Çıkışı

Batarya Süresi

Röle Özelliği

Kanal Sayısı

Kanal Aralığı

Sayısal Teknoloji

Sistem Tipi

UHF 1 Bant (403-470 MHz)

UHF: 1W / 3W

(05 05 90 görev döngüsüne göre)14,3 saate kadar

Evet

1000

12.5

Evet

Konvansiyonel, IP Site Connect, Capacity Plus, Capacity Max, Connect Plus Trunking